ساخت نقشه سایت XML

ابزار بهینه سازی سایت
ابزارهای سئو

ساخت نقشه سایت XML


آدرس وب سایت را وارد کنید


تاریخ اصلاح شده
dd/mm/yyyy
تغییر فرکانس
اولویت پیش فرض
تعداد صفحه لازم برای خزیدن؟

خزیدن...
لینک ها یافت می شوند: 0


        
        

ابزارهای سئو

درباره ساخت نقشه سایت XML

این ابزار فرایند ساخت سایت مپ XML برای وب سایت شما را بسیاز آسان می کند، ساخت و استفاده از سایت مپ به شما کمک می کند تا بتوانید از ابزار هایی مثل وب مستر تولز گوگل و ابزار های دیگر وب مستر ها بطور بهینه استفاده کنید.

 

شما نیاز به هیچ گونه اطلاع فنی و یا کد نویسی برای ساخت سایت مپ خود نحواهید داشت. فقط کافیست آدرس وب سایت خود را در باکس بالا وارد کنید و بعد پارامتر های مربوط به سایت مپ خود را وارد کنید:

 

تاریخ تغییر:

این متغیر مشخص کننده آخرین تاریخ به روز رسانی وب سایت است که به موتور های جستجو در ایندکس کردن صفحات شما کمک می کند. شما می توانید تاریخی را ثبت نکنید و یا تاریخ امروز که تاریخ ساخت سایت مپ اک ام ال سات را انتخاب و یا تاریخ دلخواهی را مشخص کنید.

 

بازه زمانی:

مقدار مشخص شده در این بخش به موتور های جستحو اعلام می کند که این وب سایت هر چند وقت یکبار به روز رسانی می شود. در صورتی که سایت شما همیشه در حال تغییر است می توانید از گزینه Always و یا از سایر گزینه ها که از ساعتی تا سالانه را در اختیار شما می گزارد استفاده کنید.

 

الویت پیش فرض:

قبل از توضیح درباره این گزینه بدانید که مقدار مشخص شده در این متغیر تاثیری در رتبه شما در موتور های جستجو ندارد. 

این متغیر که می تواند عددی بین ۰.۰ تا ۱.۰ باشد بیانگر اهمیت این صفحه نسبت به بقیه صفحات وب سایت شما دارد. موتور جستجو از این عدد استفاده می کند تا در صورتی که دو صفحه یکسان در سایت شما یک موضوع را در محتوای خود دارند بتواند تشخیص دهد که کدام را به کاربر در نتیجه جستجو اول نشان دهد. مقدار پیش فرض عدد ۰.۵ می باشد.

 

نقشه سایت XML این شرایط را برای صاحبان سایت و وبمسترها ایجاد می کند تا بتوانند مانند سئوکاران حرفه ای تغییرات لازم در سایت را برای فعالیت موتورهای جستجو فراهم کنند. این ابزار به شما کمک می کند تا به آسانی یک سایتمپ XML از وبسایت خود ایجاد کنید. برای استفاده از این ابزار کافیست :

 • آدرس کامل سایت خود را وارد قسمت مشخص شده وارد کنید و پارامترهای مورد نظر خود را تعیین کنید.
 • دکمه آغاز را کلیک کنید و صبر کنید تا خزش و آنالیز سایت کامل شود.
 • شما به سایتمپ ایجاد شده ریدایرکت می شوید که اطلاعاتی مانند تعداد صفحات، لیست لینک های شکسته، محتوای فایل XML و لینک به فایل سایتمپ را شامل می شود.
 • به حساب کاربری خود در گوگل وبمسترتولز بروید و URL نقشه سایت خود را وارد کنید.

قابلیت های این ابزار :

 1. ایجاد رایگان نقشه سایت XML به صورت آنلاین
 2. امکان تعیین تعداد صفحات برای خزش
 3. تغییر فرکانس
 4. اولویت بندی


بررسی وضعیت سئو سایت
بررسی وضعیت سئو سایت