اطلاعاتی در مورد ای پی آدرس شما

ابزار بهینه سازی سایت
ابزارهای سئو

نمایش آی پی من


آی پی شما 3.94.129.211
شهر Not available
منطقه Not available
کشور unknown
کد کشور Not available
ISP Not available
عرض جغرافیایی Not available
عرض جغرافیایی Not available

ابزارهای سئو

درباره نمایش آی پی من

آدرس پروتکل اینترنتی که به اختصار IPA نامیده می شود یک آدرس خاص و ویژه برای دستگاه های رایانه ای مانند رایانه شخصی ، تبلت و گوشی های هوشمند است که به منظور شناسایی دیوایس و برقراری با دیگر دوایس ها در شبکه ارتباطی IP مورد استفاده قرار می گیرد. هر دیوایسی که در شبکه ارتباطی IP حضور دارد می بایست یک آدرس IP خاص داشته باشد. همان طور هر خانه دارای شماره تماس منحصر و آدرس مکانی منحصر است هر دیوایس هم باید آدرس منحصر خود را داشته باشد. این ابزار تمام اطلاعات مرتبط با آدرس پروتکل اینترنتی مورد نظر شما را در اختیار شما قرار می دهد. نشان می دهد که IP عمومی شما چیست و چگونه نمایش داده می شود.

 

شما می توانید از این ابزار استفاده کنید تا از ای پی آدرس خود مطلع شوید. دانستن ای پی می تواند در شرایط زیادی به شما کمک کند، برخی از این موارد شامل:

 

-تماس با پشتیبانی اینترنت یا نرم افزارها

-بازی آنلاین

-ریموت دسکتاپ و دسترسی های  بیرونی

-آگاهی از پروکسی ها

 

در نتیجه ای که به شما نمایش داده شده، شما ای پی خود را مشاهده می کنید، کشور و شهری که ای پی متعلق به آن است و همینطور حدودی از موقعیت جغرافیایی شما به صورت طول و عرض جغرافیای نمایش داده شده است. 

ای پی آدرس یک عدد منحصر به فرد است که توسط دستگاه هایی که به اینترنت دسترسی دارند استفاده می شود تا بتوانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و بسیاز شبیه به کد پستی شما می باشد. بدون وجود ای پی آدرس دستگاه شما امکان ارسال و دریافت اطلاعات را ندارد.


بررسی وضعیت سئو سایت
بررسی وضعیت سئو سایت