آنالیز متا تگ ها

ابزار بهینه سازی سایت
ابزارهای سئو

آنالیز متا تگ ها


آدرس وب سایت را وارد کنیدابزارهای سئو

درباره آنالیز متا تگ ها

یکی از بهترین متدهای رسیدگی به ایندکس های وب برای صفحات سایت؛ متا تگ ها هستند. ابزار آنالیز متا تگ ها به صاحبان سایت کمک می کند تا تگ های درونی و بیرونی را تحلیل و ارزیابی کنند. این ابزار با بررسی و تحلیل تگ های رقبای شما تحلیل می کند که تگ های شما تا چه اندازه مناسب و ارزشمند هستند. هم چنین بررسی می کند که آیا در جایگاه صحیح قرار گرفته اند و آیا برای وبسایت شما کارایی دارند.
با بررسی در چند ثانیه اطلاعات عنوان صفحه، توضیحات صفحه و کلمات کلیدی در اختیار شما قرار می گیرد. این نکات را در هنگام استفاده از ابزار به خاطر بسپارید :

  • مهم ترین متا تگی که مورد بررسی قرار می گیرد عنوان است. این متا تگ نشان می دهد که تا چه اندازه محتوای صفحه شما با کیفیت و ارزشمند است. خزشگرهای موتور جستجو در خوانش تعداد کاراکترهای عنوان محدودیت دارند پس سعی کنید که این تعداد را رعایت کنید.
  • حداکثر تعداد کاراکترهای توضیحات متا باید محدودیت 150 کاراکتر را رعایت کنید.

بعضی از صاحبان سایت اهمیت واقعی متا تگ ها را نمی دانند و یا فکر می کنند که این مورد فقط بخشی غیرکارامد است که ارزشی ندارد. چیزی که درباره این متا تگ ها باید بدانید این است که جزئیات مهمی فراهم می کنند که روی رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو تاثیرگذار هستند.
 ابزار بررسی متاتگ مشخص می کند که ایا تگ های شما به اندازه کافی مناسب هستند تا نظر کاربران را به سمت خود جذب کنند یا خیر؟


بررسی وضعیت سئو سایت
بررسی وضعیت سئو سایت