آنالیز لینک های صفحه به صورت رایگان

ابزار بهینه سازی سایت
ابزارهای سئو

بررسی لینک های وب سایت


آدرس وب سایت را وارد کنیدابزارهای سئو

درباره بررسی لینک های وب سایت

این ابزار به شما کمک می کند که لینک های وبسایت را تحلیل و آنالیز کنید. در هنگام بازرسی های معمول لینک ها و یا در هنگام واکنش به بروزرسانی های الگوریتمی موتورهای جستجو این ابزار فرایند ارزیابی لینک ها را تسهیل می کند. در هر اجرا این ابزار امکان تحلیل لینک های موجود در یک URL (صفحه وب) را دارد پس برای آنالیز دقیق باید هر صفحه را به طور جداگانه در ابزار وارد کنید.

برای اجرای بازرسی باید URL را وارد ابزار کرده و مشخص کنید که آیا لینک های داخلی و یا خارجی بازرسی شوند و یا این که به طور همزمان هر دو دسته مورد ارزیابی قرار بگیرند. در کوتاه ترین زمان نتایج در اختیار شما قرار می گیرد تنها کافیست که چند ثانیه صبر کنید. تصاویر هایپرلینکی در صفحات به عنوان نوشته های anchor نمایش داده می شوند. این ابزار با همان سرعتی که اسپایدرها یک صفحه از سایت را خزش می کنند فعالیت بازرسی را انجام می دهد.

 

قابلیت های این ابزار :

  • تعداد کل لینک های پیدا شده در صفحه وب
  • آمار لینک های داخلی در صفحه وب
  • تعداد لینک های خروجی در صفحه وب
  • آمار لینک های نوفالو و فالو در صفحه وب

اهمیت ابزار آنالیز لینک های صفحه برای وبسمترها و سئوکاران کاملا مشخص است چون اطلاعات و آمارهای دقیقی از انواع لینک ها در اختیار قرار می دهد. لینک های بی کیفیت باعث اثرگذاری منفی روی رتبه بندی سایت در موتورهای جستجو می شود. این ابزار این توانایی را ایجاد می کند که لینک های بی کیفیت و شکسته را شناسایی کرده و آن را حذف کنید.

 


بررسی وضعیت سئو سایت
بررسی وضعیت سئو سایت