تشخیص پنهان بودن ایمیل

Search Engine Optimization
ابزارهای سئو

بررسی امنیت ایمیل


Enter a URLابزارهای سئو

About بررسی امنیت ایمیل

امروزه روبات های بسیاری در دنیای وب وجود دارند که سایت ها را اسکن می کنند و در صورتی که بتوانند آدرس ایمیلی را به صورت متن و یا در شکلی که برای آنها قابل خواندن باشد در صفحه ای پیدا کنند آن را استخراج می کنند. طبیعی است که این امر می تواند امنیت اطلاعات شما را به خطر بیاندازد و همچنین آدرس ایمیل های شما را در دسترس کسانی غیر از مخاطبین شما قرار دهد. با استفاده از این ابزار و با وارد کردن آدرس صفحه خود پس از بررسی ابزار امنیت ایمیل آدرس هایی را که توانسته از صفحه شما استخراج کند به شما نمایش می دهد.

 

این ابزار یکی از ابزارهای مفید و بسیار پیشرفته است که تا به حال ایجاد گشته است. کاربران اغلب به دنبال ساده ترین روش برای یافتن ایمیل سایت هستند و برای دلایل مختلف به دنبال این ایمیل ها می گردند. با اینحال، نباید آدرس ایمیل به صورت کامل بر روی سایت ذکر شود زیرا می توان از آن برای مقاصد غیر قانونی و هک استفاده کرد. این ابزار به صاحبان سایت ها کمک می‌کند، سایت خود را برای بررسی ناامن قرار گرفتن آدرس ایمیل بررسی کنند و اصلاحات موردنیاز برای اجتناب از هر مشکلی در حریم خصوصی را انجام دهند.

 

چگونه از ابزار تشخیص پنهان بودن ایمیل استفاده کنیم؟

این ابزار عملکرد دشواری ندارد. استفاده از آن بسیار ساده و آسان است. کافیست آدرس سایت را در کادر مربوطه وارد کنید و اینتر را بزنید. نتیجه در کسری از ثانیه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اگر آدرس ایمیلی بر روی سایت دیده شود، نمایش داده خواهد شد.


بررسی وضعیت سئو سایت
بررسی وضعیت سئو سایت